MZDY & PERSONALISTIKA

„Zamestnanci sú hybnou silou firmy, preto by mali mať spracované mzdy správne a načas.“

Flexibilita

Prispôsobíme sa výplatným termínom vašej spoločnosti a garantujeme vám spracovanie miezd načas.

Poradenstvo

Poskytneme vám mximálne poradesntvo k vaším mzdám. Nebojte sa spýtať na čokoľvek.

Online prístup

Majte prístup ku všetkým vaším mzdovým dokumentom odkiaľkolvek a zo všetkých zariadení.

Vzorové dokumenty

Poskytneme vám vzory dokumentov, ktoré budete pre zamestnávanie potrebovať.

Čo
ponúkame?

Spravovať celú mzdovú agendu je náročné. Najmä v čase, kedy sa zákony menia niekoľko krát do roka a dodržanie všetkých predpisov je takmer nemožné. Samozrejme, že aj v tomto vám vieme pomôcť.  Sme plne pripravený prevziať celú vašu mzdovú agendu. A to či už ide o jedného alebo o desiatky zamestnancov vykonávajúcich prácu v rôznych prevádzkách.

Postaráme sa o všetky potrebné mesačné výkazy, prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov, vedenie personalistiky a spracovanie miezd. Dokážeme sa prispôsobiť vašim výplatným termínom. Spracované mzdy od nás dostane vždy načas! Tak aby ste ich spoľahlivo a v predstihu mohli zaplatiť.

Chcete vedieť viac?

Kľudne nám napíšte, radi si s vami o tom pokecáme pri dobrej káve.

KLIENTI SA NÁS ČASTO PÝTAJÚ

Čo je zahrnuté v cene za spracovanie mzdy?
V cene je zahrnuté prakticky všetko čo je potrebné pre riadne spracovanie mzdy a vedenie personlistiky zamestnancov. Počnúc prihláškou do poisťovní, odosielaním mesačných výkazov, a samozrejme aj poradenstvo pri každej jednej spracovanej mzde. Naši zamestnanci sú vam ochotný hocikedy poradiť a vyriešiť vaše prípadné problémy.
Ako je to s ochranou osobných údajov?
Samozrejme, že pri spracovaní miezd prídeme do kontaktu s veľkým množstvom osobných údajov vašich zamestnancov. Práve preto máme procesy a zvýšenú opatrnosť pri narábaní s týmito dokumentami. Každá naša komunikácia s vami je šifrovaná a prísup k osobný údajom zamestnancov majú u nás len tie osoby, ktoré ich nevyhnutne potrebujú na spracovanie miezd.
Poskytente nám aj pracovnú zmluvu pre zamestnancov?
Pri každom novom pracovnom pomere vám poskytneme predvyplnené vzory pracovných zmlúv a všetky pracovnoprávnych dokumentov. Vo väčšine prípadov vám budú postačovať. Pracovnoprávne dokumenty je všal potrebné spraviť presne na mieru danej spoločnosti a pracovnému pomeru. Preto odporúčame klientom aby dbali na precízne vypracovanie týchto dokumentov, prípadne si dali vypracovať vzory dokumentov pre ich spoločnosť právnikom.
Budem platiť za prihlásenie a odhlásenie zamestnancov?
Nie. Prihlásenie a odhlásenie zamestnancov z pracovného pomeru je už započítané v poplatku za spracoavnie miezd. Jediným vaším poplatkom za spracovanie miezd je paušálna odmena. Nebudete už viac platiť za odosielanie dokumentov na poisťovne.

NAPÍŠTE NÁM

Máte záujem o naše služby?

Vyplňte a odošlite krátku nezáväznú cenovú ponuku