MZDY & PERSONALISTIKA

„Zamestnanci sú hybnou silou firmy, preto by mali mať spracované mzdy správne a načas.“

Flexibilita

Prispôsobíme sa výplatným termínom vašej spoločnosti a garantujeme vám spracovanie miezd načas.

Poradenstvo

Poskytneme vám maximálne poradenstvo k vašim mzdám a odpovieme na všetky otázky.

Online prístup

Majte prístup ku všetkým vašim mzdovým dokumentom odkiaľkoľvek a zo všetkých zariadení.

Vzorové dokumenty

Poskytneme vám vzory dokumentov, ktoré budete pre zamestnávanie potrebovať.

Čo ponúkame v rámci mzdového účtovníctva?

Spravovať celú mzdovú agendu je náročné. Najmä v čase, keď sa zákony menia niekoľkokrát do roka a dodržanie všetkých predpisov je takmer nemožné. Práve preto sme tu my, aby sme vám s tým pomohli. Sme plne pripravení prevziať celú vašu mzdovú agendu. Či už ide o jedného alebo o desiatky zamestnancov vykonávajúcich prácu v rôznych prevádzkach.

Postaráme sa o všetky potrebné mesačné výkazy, prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov, vedenie personalistiky a spracovanie miezd. Dokážeme sa prispôsobiť vašim výplatným termínom. Spracované mzdy od nás dostanete vždy načas! Tak, aby ste ich spoľahlivo a v predstihu mohli zaplatiť. Okrem spracovania miezd môžete s nami rátať aj pri spracovaní účtovníctva.

Chcete vedieť viac o spracovaní miezd?

Kľudne nám napíšte, radi si s vami o tom pokecáme pri dobrej káve.

KLIENTI SA NÁS ČASTO PÝTAJÚ

Čo je zahrnuté v cene za spracovanie mzdy?
V cene je zahrnuté prakticky všetko, čo je potrebné pre riadne spracovanie miezd a vedenie personalistiky zamestnancov. Počnúc prihláškou do poisťovní, odosielaním mesačných výkazov, a samozrejme aj poradenstvo pri každej jednej spracovanej mzde. Naši zamestnanci sú vám ochotní hocikedy poradiť a vyriešiť vaše prípadné problémy.
Ako je to s ochranou osobných údajov?
Samozrejme, že pri spracovaní miezd prichádzame do kontaktu s veľkým množstvom osobných údajov vašich zamestnancov. Práve preto dbáme na zvýšenú opatrnosť pri narábaní s týmito údajmi. Každá naša komunikácia s vami je šifrovaná a prístup k osobný údajom zamestnancov majú u nás len tie osoby, ktoré ich nevyhnutne potrebujú ku spracovaniu miezd.
Poskytnete nám aj pracovnú zmluvu pre zamestnancov?
Pri každom novom pracovnom pomere vám poskytneme predvyplnené vzory pracovných zmlúv a všetky pracovnoprávne dokumenty. Vo väčšine prípadov vám budú postačovať. Pracovnoprávne dokumenty je však potrebné vyhotoviť presne na mieru danej spoločnosti a pracovnému pomeru. Preto odporúčame klientom, aby dbali na precízne vypracovanie týchto dokumentov, prípadne si dali vypracovať vzory dokumentov pre ich spoločnosť právnikom.
Budem platiť za prihlásenie a odhlásenie zamestnancov?
Nie. Prihlásenie a odhlásenie zamestnancov z pracovného pomeru je už započítané v poplatku za spracovanie miezd. Jediným vašim poplatkom za spracovanie miezd je paušálna odmena. Nebudete už viac platiť za odosielanie dokumentov do poisťovní.

NAPÍŠTE NÁM

    Máte záujem o spracovanie miezd?

    Vyplňte a odošlite krátku nezáväznú cenovú ponuku