MY SME LASSARD

MILUJEME VÝZVY!

S nadšením prijímať nové výzvy sme sa stali stabilným partnerom pre našich klientov, ktorým poskytujeme služby najmä v oblasti účtovníctva a miezd už od roku 2012. Okrem toho však vieme pomôcť v rôznych oblastiach podnikania. Našim cieľom je poskytovať služby tak, aby sa naši klienti mohli venovať rozvoju a rastu ich podnikania.

O NÁS

Na trhu sme začali pôsobiť v roku 2011. Postupne sme sa stali stabilným partnerom pre našich klientov v oblasti vedenia účtovníctva a spracovania miezd. Zlomovým rokom v našej histórii bol hlavne rok 2017. Vedenie spoločnosti bolo rozšírené o mladých ambicióznych účtovníkov, ktorí svojou víziou aktívne prispeli k nášmu rozvoju. Z dôvodu rastu sme začiatkom roka 2018 museli zmeniť priestory a presťahovali sme sa do aktuálnych priestorov v Rači. Spoločnými silami sa nám podarilo v nasledujúcom roku dosiahnuť tržby viac ako 250 000 €. Našu spoločnosť neustále rozvíjame a v súčasnej dobe naším klientom poskytujeme online formu vedenia účtovníctva. V rámci našich inovácií poskytujeme klientom pravidelný reporting, možnosť prihlásenia zamestnanca prostredníctvom online formuláru a tiež dostupnosť účtovných dokladov v našich online dokumentoch.

NÁŠ TÍM

Ivan Medo

Partner | IT & HR

"Automatizácia a umelá inteligencia je kľúčom 21. storočia."

Viac o mne

Patrik Lejtrich

Partner | Financie

"Nešetrite to, čo vám ostane po míňaní. Míňajte to, čo vám ostane po ušetrení."

Viac o mne

Michal Murín

Partner | Kontroling
Viac o mne

Marek Mokoš

Viac o mne
“Skvelý prístup, férové a rýchle jednanie, vždy ochota pomôcť, poradiť a veci vyriešiť. Maximálna spokojnosť s ponúkanými službami.”
MCPM
,,S firmou Lassard s.r.o. spolupracujeme už niekoľko rokov. Za ten čas naša spoločnosť prešla mnohými zmenami, pri ktorých nám vždy poskytli prvotriedne služby či už pri zakladaní spoločnosti, príprave miezd, spracovaní dokladov k DPH...Taktiež oceňujem včasnú informovanosť o zmenách v zákone aj pri mimoriadnych situáciách. Vždy nám ochotne zodpovedajú naše prípadne otázky prostredníctvom emailovej, alebo telefonickej komunikácie.,,
Dobrožrúti
“S LASSARDom sa nám od prvej chvíle spolupracovalo na jednotku. Veľmi ústretoví a ochotní ľudia v kombinácii s profesionálnym poradenstvom. Absolútna jednotka na trhu. ”
Wilderoben
“Na začiatku to bola výzva. Výzva pre nás - veľká zmena a taktiež aj výzva pre nich - túto zmenu pomôcť zrealizovať. Dnes je to spolupráca, dôvera, ochota a spoľahlivosť. To je pre nás LASSARD. ”
Biutli