OSTATNÉ SLUŽBY

„Všetko, čo pre vaše podnikanie budete potrebovať.“

Daňové poradenstvo

Vypracujeme vám stanovisko k daňovým problémom a otázkam, zastupíme vás pred daňovým úradom v prípade kontroly a mnoho iného.

BackOFFICE

Nestrácajte viac čas s platením faktúr, sledovaním pohľadávok a upomienkami, kontrolou úradnej pošty a vybavovaním na úradoch.

Transferové oceňovanie

Výpočet transferovej ceny, vypracovanie transferovej dokumentácie pri obchodoch so spriaznenými osobami.

Zakladanie spoločností

Vieme pomôcť aj pri založení novej spoločnosti, nahlásení nových živností, zmene sídla alebo konateľa v ORSR.

Aké služby vám vieme ponúknuť?

Plne si uvedomujeme, že podnikanie nie je len o účtovníctve a spracovaní miezd. Čaká na vás mnoho nástrah, s ktorými vám nie vždy vieme odborne pomôcť. Našou špecializáciou je najmä účtovníctvo a mzdy ale to neznamená, že nie sme pripravení našim klientom pomôcť vo všetkých oblastiach, s ktorými sa stretnú pri podnikaní.

Dlhodobo pracujeme s odborníkmi z oblastí práva, daňového poradenstva, auditu, transferového oceňovania a iného. Vďaka tomu vám vždy môžeme sprostredkovať našich dohodnutých obchodných partnerov, za ktorých sa dokážeme zaručiť. Našim cieľom je dosiahnuť pre klienta najvyššiu spokojnosť a kvalitu vo všetkých oblastiach, s ktorými sa môže potencionálne stretnúť.

Chcete vedieť viac?

Kľudne nám napíšte, radi si s vami o tom pokecáme pri dobrej káve.

KLIENTI SA NÁS ČASTO PÝTAJÚ

Ako poskytujete tieto služby?
Nakoľko nie sme odborníkmi na všetky spomínané služby, využívame naše dlhoročné kontakty s profesionálmi z daných oborov. Všetky služby vám dokážeme sprostredkovať a zaručiť sa za plnú kvalitu ich poskytnutia.
Aká je cena za tieto služby?
Cena za jednotlivé doplnkové služby je veľmi individuálna. Preto je najlepšie, ak nás budete s vašou požiadavkou kontaktovať a spolu nájdeme to najvhodnejšie riešenie práve pre vás.
Je potrebné osobné stretnutie?
Všetky naše služby vieme zabezpečiť bez problémov aj na diaľku pomocou zabezpečených technológií. Vy si tak môžete všetko vybaviť z pohodlia domova alebo vašej kancelárie. Samozrejme, ak z dôvodu väčšej diskrétnosti preferujete osobný kontakt, tak vám zabezpečíme stretnutie s našim odborníkom v priestoroch našej kancelárie.
Ako zistím, že tieto služby potrebujem?
Ak ste našim klientom tak vás vždy upozorníme ak sa niečo uberá zlým smerom a vy s tým budete potrebovať pomôcť. Vždy vám pripravíme presné podklady ktoré, budete potrebovať na konzultáciu s odborníkom a zabezpečíme s ním stretnutie, čím vám značne ušetríme čas na prípravu.

NAPÍŠTE NÁM

    Máte záujem o naše služby?

    Napíšte nám konkrétnu ponuku a ma vám pomôžeme