OSTATNÉ SLUŽBY

„Všetko, čo pre vaše podnikanie budete potrebovať.“

Daňové poradenstvo

Vypracujeme vám stanovisko k daňovým problémom a otázkam, zastupíme vís pred daňovým úradom v prípade kontroly a mnoho iného.

BackOFFICE

Nestrácajte viac čas s platením faktúr, sledovaním pohľadávok a upomienkami, kontrolou úradnej pošty a vybavovaniami na úradoch.

Transferové oceňovanie

Výpočet transférovej ceny, vypracovanie transferovej dokumentácie pri obchodoch so spriazneními osobami.

Zakladanie spoločností

Potrebujete založiť novú spoločnosť, zmeniť sídlo alebo konateľa v ORSR, alebo nahlásiť nové živnosti?

Čo
ponúkame?

Plne si uvedomujeme, že podnikanie nie je len o účtovníctve a spracovaní miezd. Čaká na vás mnoho nástrah s ktorými vám nie vždy vieme odborne pomôcť. Našou špecializáciou je najmä účtovníctvo a mzdy ale to neznamená, že nie sme pripravení naším klientom pomôcť so všetkými oblasťami, s ktorými sa stretnete pri podnikaní.

Dlhodobo pracujeme s odborníkmi z oblastí práva, daňového poradenstva, auditu, transferového oceňovania a iného. Vďaka tomu vám vždy môžeme sprostredkovať našich dohodnutých obchodných partnerov, za ktorých sa dokážeme zaručiť. Naším cieľom je dosiahnuť pre klienta najvyššiu spokojnosť a kvalitu vo všetkých oblastiach, s ktorými sa môžete potencionálne stretnúť.

Chcete vedieť viac?

Kľudne nám napíšte, radi si s vami o tom pokecáme pri dobrej káve.

KLIENTI SA NÁS ČASTO PÝTAJÚ

Ako poskytujete tieto služby?
Nakoľko nie sme odborníkmi na všetky spomínané služby využívame naše dlhoročné kontakty s profesionálmi z daných oborov. Všetky služby vám dokážeme sprostredkovať a zaručiť sa za plnú kvalitu ich poskytnutia.
Aká je cena za tieto služby?
Cena za jednotlivé služby je veľmi individuálna. Preto je lepšie priamo ná skontaktovať s vašou otázkou a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie práve pre vás.
Je potrebné osobné stretnutie?
Všetky naše služby vieme zabezpečiť bez problémov aj na diaľku pomocou zaezpečených technológií. Vy si tak môžte z pohodlia domova všetko vybaviť. Samozrejme, že niekto má radšej osobné stretnutie. V takýchto situáciach vám zorganizujeme osobné stretnutie s odborníkom priamo v pristoroch našej kancelárie.
Ako zistím, že tieto služby potrebujem?
Ak ste našim klientom tak vás vždy upozorníme ak sa niečo uberá zlým smerom a vy s tým budete potrebovať pomôcť. Vždy vám pripravíme presné podklady čo budete potrebovať na konzultáciu s odborníkom a zabezpečíme s ním stretnutie, čím vám značne ušetríme čas na prípravu.

NAPÍŠTE NÁM

Máte záujem o naše služby?

Vyplňte a odošlite krátku nezáväznú cenovú ponuku