Rostovská 22, 831 06 Bratislava - Rača +421 908 103 107

ČO VÁM PONÚKAME?

ZALOŽENIE SPOLOČNOSTI

Rozhodli ste sa vystúpiť z kruhu zamestnancov a vydať sa na cestu vlastného podnikania? Začiatky sú ťažké a preto sme tu pre vás, aby sme vám pomohli zvládnuť administratívnu záťaž pri založení spoločnosti. Zabezpečíme vám prípravu všetkých potrebných dokumentov a následný zápis spoločnosti do Obchodného registra SR presne podľa vašich požiadaviek.

ÚČTOVNÍCTVO A DANE

Účtovníctvo každej spoločnosti by malo byť prehľadné, detailné a v súlade so zákonom. Súčasná legislatíva upravujúca účtovníctvo obsahuje mnoho nástrah a preto je dôležité, aby ste sa v tejto oblasti mohli spoľahnúť na správneho partnera. Našim klientom poskytujeme komplexný servis začínajúci odovzdaním účtovných dokladov a končiaci zostavením daňového priznania a účtovnej závierky. Okrem toho vám poradíme ako čo najlepšie využiť účtovníctvo vo váš prospech a zefektívniť tak podnikanie.

MZDY A PERSONALISTIKA

Plánujete zamestnať vlastných zamestnancov, resp. už nejakých máte? S touto problematikou vám tiež veľmi radi pomôžeme. Postaráme sa o prihlásenie/odhlásenie vašich zamestnancov, komunikujeme za vás so Sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami, spracujeme mesačné mzdy vašich zamestnancov a samozrejme vám v prípade potreby radi poradíme.

Aká bude cena?

Vyplňte krátky dotazník, aby sme pre vás mohli pripraviť tú najvhodnejšiu cenovú ponuku našich služieb.

Prečo práve nás?

Doklady v cloude
Sme stále online
Prehľadný report
S úradmi to vieme
Osobný prístup
Prehľadná fakturácia
Práca u Vás
Automatizovanie