ÚČTOVNÍCTVO

„Financie každej spoločnosti sú také prehľadné a zrozumiteľné ako jej účtovníctvo.“

Online účtovníctvo

Už nemusíte strácať čas na cestách, všetky doklady nám môžete odoslať online.

Flexibilita

Prispôsobíme sa vašim procesom tak, že o tom ani nebudete vedieť.

Prehľadný reporting

Pravidelné výstupy, podľa ktorých sa môžete rýchlo a ľahko rozhodovať sú pre nás samozrejmosťou.

Rýchla komunikácia

Už viac nečakajte na e-mail alebo telefonát niekoľko dní.

Čo ponúkame v rámci spracovania účtovníctva?

V dnešnej dobe, v ktorej nie je účtovníctvo len o spracovaní dokladov prinášame našim klientom inovácie a rady, ktoré im pomáhajú nielen pri riadení podniku ale často im aj ušetria nemalé finančné prostriedky. Vieme zastrešiť účtovníctvo pre malých podnikateľov. Taktiež nám nerobí problém spraviť komplexné riešenie implementácie účtovníctva do procesov veľkých spoločností.

S našimi skúsenosťami sme pre vás partnerom, na ktorého sa kedykoľvek môžete obrátiť. Služby v oblasti účtovníctva vždy poskytujeme na mieru každému klientovi. Preto je najlepšie nás kontaktovať, a my vám navrhneme riešenie, ktoré vášmu podniku zaručene pomôže.

Chcete vedieť viac o spracovaní účtovníctva?

Kľudne nám napíšte, radi si s vami o tom pokecáme pri dobrej káve.

KLIENTI SA NÁS ČASTO PÝTAJÚ

Čo je zahrnuté v cene účtovníctva?
V mesačnom poplatku za účtovníctvo je zahrnuté takmer všetko čo je potrebné pre riadne vedenie účtovníctva spoločnosti. Vedenie účtovného denníka, hlavnej knihy, evidenciu pokladnice a bankových účtov, prijatých a vystavených faktúr, majetku a zásob, sledovanie saldokonta dodávateľov a odberateľov a v neposlednom rade účtovné poradenstvo. Taktiež pre klientov, ktorí sú platiteľmi DPH zostavenie daňového priznania k DPH spolu s kontrolným výkazom. Je toho omnoho viac, preto vám odporúčame aby ste nás kontaktovali a my vám odpovieme na všetky vaše otázky.
Aký je minimálny mesačný poplatok?
Minimálny mesačný paušál za vedenie účtovníctva je 70€. Tento paušál zahŕňa spracovanie účtovníctva, vypracovanie priznaní k DPH a všetky potrebné náležitosti. Pre zistenie presnejšej ceny nám napíšte alebo vyplňte nezáväznú cenovú ponuku.
Ako môžem doručiť doklady?
Doklady nám môžete doručiť osobne, poštou alebo poslať kuriérom. Ponúkame vám ale aj možnosť odovzdávania dokladov online priamo do nášho cloudového priečinku. Výber záleží len na vás.
Ako často poskytujete report?
Našim cieľom je, aby mal klient neustále prehľad o svojom účtovníctve. Preto vám zašleme report vždy po spracovaní dokladov, ktoré nám doručíte - takto máte prehľad o svojej firme každý mesiac.
Poskytujete služby len pre spoločnosti v Bratislave?
Naše služby využívajú spoločnosti z celého Slovenska, keďže dokážeme komunikovať elektronicky a telefonicky. Túto vzájomnú komunikáciu uľahčuje aj online priečinok s dokladmi. Neváhajte nás preto kontaktovať aj keď nie ste z Bratislavy!

NAPÍŠTE NÁM

    Máte záujem o vedenie účtovníctva?

    Vyplňte a odošlite krátku cenovú ponuku pre vaše účtovníctvo