ÚČTOVNÍCTVO

„Financie každej spoločnosti sú také prehľadné a zrozumiteľné ako jej účtovníctvo.“

Online účtovníctvo

Všetky doklady nám môžete odoslať online. Nemusíte tak strácať čas na cestách.

Flexibilita

Prispôsobíme sa vaším procesom tak, že o tom ani nebudete vedieť.

Prehľadný reporting

Pravidelné výstupy, podľa ktorých sa môžete rýchlo a ľahko rozhodovať sú pre nás samozrejmosťou.

Rýchla komunikácia

Nečakajte už viac niekoľko dní na e-mail alebo telefonát.

Čo
ponúkame?

V dnešnej dobe, v ktorej nie je účtovníctvo len o spracovaní dokladov prinášame naším klientom inovácie a rady, ktoré im pomáhajú nielen pri riadení podniku ale často-krát im aj ušetria nemalé finančné prostriedky. Vieme zastrešiť účtovníctvo pre malých podnikateľov ale taktiež nám nerobí problém spraviť komplexné riešenie implementácie účtovníctva do procesov veľkých spoločností.

S našimi skúsenosťami sme pre vás partnerom, na ktorého sa kedykoľvek môžete obrátiť. Služby v oblasti účtovníctva vždy poskytujeme na mieru každému klientovi. Preto je najlepšie nás kontaktovať, a my vám navrhneme riešenie, ktoré vášmu podniku zaručene pomôže.

Chcete vedieť viac?

Kľudne nám napíšte, radi si s vami o tom pokecáme pri dobrej káve.

KLIENTI SA NÁS ČASTO PÝTAJÚ

Čo je zahrnuté v cene účtovníctva?
V mesačnom poplatku za účtovníctvo je zahrnuté takmer všetko čo je potrebné pre riadne vedenie účtovníctva spoločnosti. Vedenie účtovného denníka, hlavnej knihy, evidenciu pokladnice a bankových účtov, prijatých a vystavených faktúr, majetku a zásob, sledovanie saldokonta dodávateľov a odberateľov a v neposlednom rade účtovné poradenstvo Taktiež pre klientov, ktorý sú platitelia DP zostavenie daňového priznania k DPH spolu s kontrolným výkazom. Je toho omnoho viac, preto vám odporúčame aby ste nás kontaktovali a my vám odpovieme na všetky vaše otázky.
Aký je minimálny mesačný poplatok?
Minimálny mesačný paušál za vedenie účtovníctva je 70€. Tento paušál zahŕňa spracovanie účtovníctva, vypracovanie priznaní k DPH a všetky potrebné náležitosti. Pre zistenie presnejšej ceny nám napíšte alebo vyplňte nezáväznú cenovú ponuku
Ako môžem doručiť doklady?
Doklady nám môžete doručiť osobne do kancelárie, alebo poslať kuriérom. Taktiež privítame aj možnosť online odovzdania dokladov priamo do nášho systému. Výber je len na vás mi sa prispôsobme.
Ako často poskytujete report?
Naším cieľom je, aby klient mal prehľad o svojom účtovníctve neustále. Preto zasielame prehľadný report vždy po spracovaní dokladov, ktoré nám doručite. takto máte prehľad o svojej firme každý mesiac.

NAPÍŠTE NÁM

Máte záujem o naše služby?

Vyplňte a odošlite krátku nezáväznú cenovú ponuku